Luetić dvostruki strijelac za Unešićane

Zagora uvjerljivo slavila u Metkoviću, Vodičani poraženi na Parku mladeži

Zagora je u petom kolu 3.HNL jug upisala novu, treću prvenstvenu pobjedu. U gostima je s uvjerljivih 4:1 svladala Neretvu iz Metkovića, a do trijumfa je došla zahvaljujući odličnom drugom poluvremenu. Domaćin je, naime, nakon prvih 45 minuta imao vodstvo od 1:0, da bi u nastavku Unešićani, dvama pogocima Luetića te jednim Sablića i Božića, preokrenuli rezultat i uzeli tri boda, tako da trenutno na kontu imaju ukupno deset bodova. Vodičani nisu bili tako uspješni. Oni su na Parku mladeži poraženi od domaćeg Splita s minimalnih 1:0 (Kapetanović), pa su ostali na jednom bodu (iz tri utakmice). U šestom kolu Zagora je slobodna, dok će Vodice na Račicama ugostiti Kamen.