Mladi i perspektivni

‘Daskama koje život znače’ prodefilirala talentirana šibenska sportska mladež



Foto: Josipa Bolanča
Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

U sklopu svečanog proglašenja najboljih sportaša i sportašica i ove je godine ‘daskama koje život znače’ u šibenskom kazalištu prodefilirala sportska budućnost Krešimirova grada.

Naime, i ove godine dodijeljena su priznanja perspektivnim sportašima i sportašicama, iz gotovo svih ovdašnjih klubova. Tko su oni pročitajte u nastavku teksta.

OKK DRAŽEN PETROVIĆ

VITO SUTLOVIĆ

VITO GRGURIN

JAKOV RAMADŽA

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK

TONINA ILIĆ

JOSIPA MILKOVIĆ

PETRA DRAGOVIĆ

KK AKADEMIJA ANĐA JELAVIĆ

LUIĐA PRAŽEN

GABRIJELA MAMUŽIČ

ANA-MARIJA SAMOHOD

RUKOMETNI KLUB ADRIATIC

VICE ŠUPE

ROKO KLISOVIĆ

ŠIMUN CUKROV

RUKOMETNI KLUB ŠIBENIK 2015

LOVRE VUKELJA

MARIN BARANOVIĆ

KARLO NIKOLIĆ-KOVAČIĆ

MALONOGOMETNI KLUB CRNICA

ŠIMUN BAŠELOVIĆ

DUJE BRAICA

PETAR VARNICA

HNK ŠIBENIK s.d.d.

KRISTIJAN ILIĆ

BRUNO PAJIĆ

IVANO MATAS

NK ŠKOLA NOGOMETA JOSO BEGO

ROKO DŽEPINA

ANTON SLAVICA

BEPO BARBAČA

NOGOMETNI KLUB MIHOVIL

PETAR GOVIĆ

TONI GERBEC

NINO MRDEŽA

VATERPOLSKI KLUB SOLARIS

IVANO BELAMARIĆ

TONI MARINČIĆ

DUNKO BRANISAVLJEVIĆ

ŽVK VIKTORIA

HANA MIJAT

MARCELA LOVRIĆ-CAPARIN

TONINA VLAHOV

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK

LUCIJA MILETA

BARBARA FLOIGL

LARA ERCEG

STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK

FRANKA MIŠKIĆ

VITO ŽMARA

LORETA MANDIĆ

STOLNOSTENISKI KLUB ZATON

ANĐELA ŽIVKOVIĆ

GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK-DALMACIJA

ANDREA MAČUHAT

MIHAELA GLASNOVIĆ

MARIJA GLASNOVIĆ

GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET

FRANE AUŽINA

ŠIME JADREŠKO

LUCIJA SUNARA

TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC

AUGUST LAMBAŠA

LAURA LOKAS

TONKA DESANIĆ

KARATE KLUB ŠIBENIK

DALILA MEHULIĆ

JURAJ ŠKENBER

KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

ROKO ŽUPANOVIĆ

LANA ŠUŠA

GABRIJELA BURIĆ

HRVAČKI KLUB ŠIBENIK

NIKO ŽIVKOVIĆ

TONI MIJIĆ

IVANO ILIĆ

JUDO KLUB ŠIBENIK

MARKO GULIN

LUCA LOKAS

DINO ARAMBAŠIĆ

ATLETSKI KLUB ŠIBENIK

EMIL JONES

IVE CUKROV

ELENA ILEKOVIĆ

KARTING KLUB CINA RACING KART

NINO ŠKUGOR

PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK

MATEJ VUKIČEVIĆ

MAURO GALIĆ

JAKOV MIKULANDRA

PLIVAČKI KLUB MORE

IVA HALUŽAN

NIKO ŽURIĆ

NOA ŽUPANAC

VESLAČKI KLUB KRKA

FRANKA ZORČIĆ

FRANKO DOBRA

ŠIME SLAVICA

JEDRILIČARSKI KLUB VAL

KIARA RADNIĆ

MARIJA KOVAČ

MARUL VLAHOV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.