Nova pobjeda Bralićevih košarkašica

Šibenčanke nakon +20 bile blizu poraza u Splitu, stvar je spasila Ivana Dujić

Košarkašice Šibenika i drugi su put ove sezone svladale Košarkašku akademiju Žana Lelas. Nakon +4 na Baldekinu (61:57), u Splitu je u nedjelju bilo +3 (79:82) za igračice Stipe Bralića, nakon još jedne zanimljive utakmice. Dovoljno je kazati kako su narančaste početkom treće četvrtine vodile s 20 poena razlike, da bi se pred kraj susreta domaćin potuno vratio u igri, pa čak tri i pol minute prije kraja poveo sa 76:71. Međutim, završnica je opet pripala Šibenčankama, točnije Ivani Dujić, koji je prvo s osam uzastopnih poena vratila prednost svojoj ekipi (76:79), a onda je u posljednjim sekundama realizirala i dva slobodna bacanja i zacementirala pobjedu Šibenika, šestu u sezoni.

Dujić je sa 22 poena predvodila šibenski sastav, Ujević je zabila 17, Silov 13, a Džafić deset poena. Kod domaćina najviše je zabila Lokica, 15 poena.