Dubravice odnijele pobjede u 'el clasicu'

FOTO Jezera II slavila sa zvukom sirene, Primošten, CB Kula i Perković izjednačeni na vrhu



Foto: Naši Tići
Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jedna momčad ostala je neporažena u Županijskoj malonogometnoj ligi nakon šest odigranih kola. Riječ je o CB Kuli koja je u derbiju svladala do ovog kola neporaženi Perković, tako da su sada te dvije ekipe bodovno izjednačene. S njima na vrhu je i Primošten koji je bio uvjerljiv protiv Banzoga, a izdvajamo i prvu pobjedu Dubravica (nad Rupama) te slavlje Jezera II (protvi Mangana) golom postignutim sa zvukom sirene.

Rezultati šestog kola

MURTER II – MALI JAPAN RAŽINE 1:5 (1:3)
(Ljubić 16’/ autogol 9′, Cindrić 16′, Malenica 19′, Paškalin K. 39′, Jakovljević 40′)
MNK MURTER II: Grubišić Vito, Mudronja Perica, Ljubić Tonći, Jušić Vice, Biluš Filip, Turčinov Luka, Bašić Ante, Turčinov Ante, Žilić Duje
MNK MALI JAPAN RAŽINE: Bačelić Medić Daniel, Paškalin Karlo, Barišić Mate, Burazer Denis, Mutić Antonio, Cindrić Marko, Kale Mark Mate, Jakovljević Ive, Kundid Tomislav, Gašperov Drago, Kozić Roko, Mijatović Ivan, Malenica Krunoslav
PERKOVIĆ – CB KULA 1:3 (0:2)
(Serajlić 39′ / Pamuković 6′, Mušćet 14′, Živković 33′)
FUTSAL PERKOVIĆ: Storić Hrvoje, Serajlić Ivan, Brnada Marko, Perković Luka, Erceg Ivan, Rodić Ivan-Nikola, Papak Marko, Kunčić Roko, Erceg Roko, Zelić Ivan
MNK CB KULA: Dujić Mateo, Maretić Edi, Goreta Marin, Živković Krešimir, Mušćet Tino, Kulušić Antonio, Knez Franko, Klisović Krste, Mijat Ante, Pamuković Toni
RASADNIK – ŠIBENIK 4:2 (1:0)
(Ondrik 2′, Bumbak J. 26′, Burazer 29′, Rak 40′ / Shihabi 22′, Zoričić 39′)
MNK RASADNIK: Goreta Ivan, Ondrik Mario, Bumbak Ivica, Bumbak Jakov, Rak Ante, Blaić Antonio, Šišara Jure, Burazer Daniel
MNK ŠIBENIK: Galić Danijel, Zoričić Alen, Pešić Ivan, Sklezur Hrvoje, Jelić Vicko, Mikulandra Niko, Shihabi Mario, Mikić Marko
DUBRAVICE – RUPE 3:0 (2:0)
(Brajković Ante 1′ 24′, Mijić 19′)
MNK DUBRAVICE: Klarić Ivan, Mijić Ante, Grozdanić Šime, Brajković Ante, Brajković Luka, Borovina Darko, Maleš Ante, Poduriljko Darko, Marenzi Rikardo, Jurić Danijel, Brajković Josip, Brajković Antonio
MNK RUPE: Vučenović Luka, Vukorepa Stipe, Radnić Leonard, Karega Ante, Milovac Gordan, Silov Ivan, Mandušić Marko, Mandušić Bruno
PRIMOŠTEN – BANZOGO 4:0 (2:0)
(Protega 11′, Huljev 16′, Milošević 22′, Bogdan 26′)
MNK PRIMOŠTEN: Slamić Mario, Jurin Nikola, Milošević Mate, Gracin Antonijo, Svračak Antonio, Medo Ante, Protega Šime, Huljev Blaž, Bogdan Roko, Slavica Milan
FK BANZOGO: Vinković Jure, Đuran Ante, Rak Jure, Morić Hrvoje, Maričić Zdeslav, Lemac Ante, Zrna Ante
MANGAN – JEZERA II 0:1 (0:0)
(Stegić 40′)
MNK MANGAN: Ban Ante, Tošić Mario, Marić Srđan, Mioč Niko, Ćoran Josip, Jurin Toni, Stančić Anton, Ponoš Ivan, Đaković Niko, Petković Šime, Skejić Nisvet
MNK JEZERA II: Petrović Zvonimir, Stegić Igor, Klarin Mateo, Bračanov Danko, Kapov Jure, Periš Marko, Matošević Mateo, Pirija Jakov


Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.