FOTO Funcuti se pobjedom nad Kninom približili potvrdi drugog mjesta

•
  •
  •
  •

Malonogometaši Šibenika 1983 napravili su velik korak prema potvrdi plasmana u doigravanje. Dapače, 7:2 domaćom pobjedom nad Kninom, došli su vrlo blizu osvajanja drugog mjesta (iza Splita), što znači da bi uzvrat četvrtfinala igrao na svom Baldekinu.

Golovima Knežića narančasti su na poluvremenu vodili 2:0. U nastavku su Šućur, Knežević i Palavra povisili na 5:0, uslijedila su dva gola Kninjana, da bi završnica ponovno pripala domaćinu, koji golovima Palavre i Škugora potvrđuje pobjedu.

Nakon deset odigranih utakmica Šibenčani su na 19 osvojenih bodova, dok su Kninjani u devet odigranih susreta skupili samo pet punata te se nalaze na začelju Skupine B.