Velika pobjeda šibenskog prvoligaša

‘Blitzkriegom’ u drugom dijelu Crnica porazila Novo Vrijeme u Makarskoj

Nakon tri utakmice bez pobjede (dva remije i poraz), malonogometaši Crnice upisali su pobjedu u 1.HMNL. I to na jednom od najtežih gostovanja, kod Novog Vremena. Šibenčani su u Makarskoj slavili sa 2:1 i trenutno izbili na treće mjesto prvenstvene ljestvice, s 11 osvojenih bodova u sedam odigranih utakmica. Nakon što je prvio dio završio bez golova, Crnica je u nastavku povela ‘blitzkriegom’. Šamija i Vuković u dvije su minute, u 23. i 24., zabili za 2:0, da bi domaćin minutu prije kraja samo ublažio poraz. U sljedećem kolu momčad Mladena Perice ugostit će Vrgorac na Baldekinu.