Četiri visoke pobjede i jedan remi

FOTO Rasadnik najuvjerljiviji u četvrtom kolu ŽMNL, Murteru II otočki derbi, Perković na vrhu



Foto: nAŠI tIĆI

Najuvjerljiviju pobjedu u četvrtom kolu Županijske malonogometne lige upisao je Rasadnik. Svladao je Mali Japan Ražine sa 9:2 za skok na drugo mjesto. Murter II bio je ‘mrvu’ slabiji, pobijedivši u otočkom derbiju Jezera II sa 8:2. Na vrhu poretka je, pak, Perković koji je sa 3:0 nadigrao Rupe. Visoku pobjedu nad Šibenikom upisao je i Šubićevac II, dok su Dubravice i Banzogo remizirali.

Rezultati četvrtog kola

MURTER II – JEZERA II 8:2 (4:0)
(Modronja P. 4′, Žilić 9′, Ljubić 14′, Turčinov L. 15′, Bašić 25′, Jušić 30′, Škevin 32′, Turčinov A. 40′ / Bračanov 21′ 39′)
MNK MURTER II:Grubišić Vito, Ljubić Tonći, Žilić Duje, Mudronja Perica, Skračić Andrija, Bašić Ante, Vukušić Igor, Jušić Vice, Škevin Leonardo Lovre, Troskot Matej, Turčinov Luka, Turčinov Ante
MNK JEZERA II: Petrović Zvonimir, Klarić Vedran, Bračanov Danko, Matošević Mateo, Kapov Jure, Periš Marko, Perica Borna, Pirija Jakov
ŠUBIĆEVAC 08 – ŠIBENIK 4:1 (1:0)
(Ružić 17′, Bralić 29′ 30′, Gović 39′ / Dumenčić 28′)
MNK ŠUBIĆEVAC 08:Belamarić Bruno, Ivić Toni, Bralić Marko, Ružić Ivan, Pastuović Krešimir, Gović Lovre, Travčić Tomislav, Peran Marko, Barišić Kristijan, Bulat Tomislav, Crnogaća Dario
MNK ŠIBENIK: Galić Danijel, Zoričić Alen, Zadravec Leonardo, Mikić Marko, Vrcić Ante, Mikulandra Niko, Bačić Ivan, Pešić Ivan, Dumenčić Domagoj, Jelić Vicko
PERKOVIĆ – RUPE 3:0 (0:0)
(Arambašić 30′, Kujundžić 34′, Brnada 39′)
FUTSAL PERKOVIĆ: Storić Hrvoje, Brnada Marko, Papak Ante, Rodić Ivan-Nikola, Erceg Ivan, Zelić Ivan, Serajlić Ivan, Arambašić Jakov, Kujundžić Stjepan, Perković Luka
MNK RUPE: Vučenović Luka, Vukorepa Stipe, Plazina Kristijan, Milovac Gordan, Tabula Dino, Mandušić Marko, Radnić Niko, Radnić Leonard, Mandušić Bruno, Dujić Joso, Karega Ante, Nakić Krešimir, Silov Ivan
RASADNIK – MALI JAPAN RAŽINE 9:2 (4:0)
(Bumbak I. 7′ 32′ 35′ 38′, Bumbak J. 13′ 36′, Blaić 18′, Ondrik 19′, Burazer 26′ / Gašperov 26′, Kundid 39′)
MNK RASADNIK: Goreta Ivan, Ondrik Mario, Blaić Antonio, Šišara Jure, Bumbak Ivica, Bumbak Lovro, Bumbak Jakov, Burazer Daniel
MNK MALI JAPAN RAŽINE: Bačelić Medić Daniel, Cindrić Marko, Paškalin Karlo, Barišić Mate, Mijatović Ivan, Ergić Ivan, Jakovljević Ive, Kundid Tomislav, Gašperov Drago, Burazer Denis, Malenica Krunoslav, Paškalin Jakov
DUBRAVICE – BANZOGO 3:3 (3:1)
(Brajković L. 3′, Poduriljko 7′, Grozdanić 15′ / Konjevoda 7′, Morić 27′, Đuran 39′)
MNK DUBRAVICE: Klarić Ivan, Maleš Ante, Brajković Luka, Cigić Šime, Brajković Ante, Borovina Darko, Mijić Ante, Grozdanić Šime, Poduriljko Darko, Jurić Danijel, Brajković Antonio
FK BANZOGO: Vinković Jure, Đuran Ante, Rak Jure, Vrcić Frane, Lemac Ante, Konjevoda Josip, Morić Hrvoje
PRIMOŠTEN – MANGAN odgođeno
LJESTVICA

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.