Treći prvenstveni trijumf šibenskih vaterpolista

Sunčani prvu četvrtinu odigrali ‘pod ručnom’, pa u nastavku odjurili do pobjede u Zadru

Vaterpolisti Solarisa upisali su pobjedu u osmom kolu domaćeg prvenstva. Na Višnjiku su s uvjerljivih 22:8 svladali domaći Zadar 1952, što im je treća pobjeda u sedam odigranih utakmica. Šibenčani su prvu četvrtinu odigrali ‘pod ručnom’ (4:4), da bi u drugoj deklasirali domaću momčad (0:8) i trasirali put ka pobjedi. Najviše, pet golova za Solaris postigao je Pelicarić, Penava i Koprčina zabili su po tri, Štrkalj, Herceg, Bulat i Stahor po dva gola, a zabijali su još Brajković, Kovalenko i Kreković. U sljedećem kolu u Crnicu stiže riječko Primorje, koje ima pobjedu više od Šibenčana.