3.HNL jug

FOTO Vodice remizirale s Kamenom

Nogometaši Vodica u šestom su kolu 3.HNL jug odigrali 2:2 protiv Kamena na domaćem terenu i tako došli do drugog boda u prvenstvu. Uz dva remija upisali su i tri poraza (dvoboj iz prvog kola s Uranijom odigrat će se u listopadu), tako da još uvijek čekaju na prvu pobjedu.

Domaćin je dobro otvorio i poveo preko I. Marića u 18. minuti. Vodili su domaćini do 72. minute, kada je Varea izjednačio, a onda u 80. minuti i preokrenuo rezultat. Ipak, posljednju riječ imali su Vodičani koji preko Kumana u 86. minuti dolaze do izjednačenja.

Dodajmo kako je Zagora bila slobodna u šestom kolu, a u sljedećem će ugostiti Primorac iz Biograda. Vodice, pak, gostuju kod Jadrana iz Ploča.