Ujević, Silov, Cigić i Tabula dvoznamenkaste

FOTO Velikom serijom u zadnjih pet minuta Šibenčanke upisale treću pobjedu u nizu

Košarkašice Šibenika upisale su treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Na Baldekinu su sa 83:76 svladale neugodnu Pulu tako da su trenutno na omjeru 3-1. Dvoboj su bolje otvorile gošće, koje su nakon prvih deset minuta imale +9 (20:29). Do poluvremena Bralićeve djevojke smanjuju zaostatak na pola koša (39:40), ali pet minuta prije kraja utakmice stvari nisu dobro izgledale za domaći sastav s obzirom da su Puljanke imale +8 (64:72). Narančaste su, međutim, odigrale sjajno u završnici. Napravile su 19:4 seriju i odnijele važnu pobjedu.

Reprezentativni dvojac Ujević/Silov bio je najefikasniji u šibenskim redovima sa po 17 postignutih koševa, Cigić je dodala 16, Tabula 14, Dujić devet, Džafić sedam, a Ćuklin tri poena. Kod Pule prve ime bila je Schrauth sa 24 postignuta koša, dok je Šibenčanka Borić postigla pet koševa.