FOTO: ‘Valovci’ Copić i Smolić pobjednici regate ‘Sv. Jelina’

Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Roko Copić u klasi Optimist, te Marko Smolić u klasi Laser 4.7, obojica članovi JK Val iz Šibenika, pobjednici su regate ‘Sv. Jelina’ koja je u sklopu obilježavanja dana grada Vodica proteklog vikenda održana u vodičkom akvatoriju. Nastupilo je ukupno 27 mladih jedriličara, od toga njih 23 u klasi Optimist, a osim spomenutog Valovog dvojca valja istaknuti i Tonija Buličića iz JK Trogir koji je slavio u kategoriji do 12 godina, te Eleonore Borgin iz JK Tijat koja je bila najbolja kod djevojčica (peto mjesto u ukupnom poretku), a medalje najboljima uručila je vodička gradonačelnica Branka Juričev Martinčev.

Rezultati:  REGATA SV. JELINA – DAN GRADA VODICA

Klasa Optimist – ukupni poredak

  1. Roko Copić – JK VAL ŠIBENIK
  2. Vlatko Marušić – JK TROGIR
  3. Šimun Vlahov – JK VAL ŠIBEN

Klasa Optimist do 12 godina 

  1. Toni Buličić – JK TROGIR
  2. Marko Hrabar – JK TROGIR
  3. Marin Bačelić – JK VAL

Klasa Optimist  – najbolja djevojčica

  1. Eleonore Borgin – JK TIJAT VODICE

Klasa Laser 4,7 – ukupni poredak

  1. Marko Smolić – JK VAL ŠIBENIK
  2. Ante Jusić – JK VAL ŠIBENIK
  3. Juraj Radčić – JK VAL ŠIBENIK

regata sv.jelina 2

Inače, u Vodicama su podijeljene i medalje za Kup Šibensko – kninske županije za 2014. godinu,  u kojem su se natjecala četiri kluba; JK Val , JK Tijat, JK Žal i JK Primošten. Donosimo poredak po klasama i kategorijama.

Klasa optimist – ukupni poredak

  1. Katja Frua – JK VAL ŠIBENIK
  2. Šimun Vlahov – JK VAL ŠIBENIK
  3. Roko Copić – JK VAL ŠIBENIK

Klasa Optimist – poredak do 12 godina

  1. Mateo Bolanča – JK PRIMOŠTEN
  2. Mateo Bađim Bakalović – JK VAL ŠIBENIK
  3. Eleonore Borgin – JK TIJAT VODICE

Klasa Optimist  – najbolja djevojčica

  1. Katja Frua – JK VAL ŠIBENIK

Klasa Optimist  – najbolja djevojčica do 12 godina 

  1. Eleonore Borgin – JK TIJAT VODICE

Klasa Laser 4,7 – ukupni poredak

  1. Marko Smolić – JK VAL ŠIBENIK
  2. Ante Jušić – JK VAL ŠIBENIK
  3. Juraj Radačić – JK VAL ŠIBENIK

 

 


Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.