Na Baldekinu

FOTO Šibenik 1983 u golijadi bolji od vodičkih Heroja u Kup utakmici

Nakon što su Jezera u gostima svladala Murter, u srijedu je na Baldekinu odigran još jedan susjedski derbi u četvrtfinalu Hrvatskog malonogometnog kupa regije Jug. Snage su odmjerili drugoligaši  Šibenik 1983 i Heroji 2007 iz Vodica, a dalje su prošli domaćini, 7:5 pobjedom. Golijadu je u drugoj minuti otvorio Škugor, minutu kasnije na 2:0 je povisio Radman, a u četvrtoj minuti već je bilo 3:0 nakon gola Prolića. Uslijedio je gol Burčula za 3:1, pa Kosora za 4:1, u 18. minuti Kosor je smanjio na 4:2, da bi Šućur u posljednjim trenucima prvog dijela zabio za 5:2.

U nastavku su za narančaste golove još postigli Radman (27.) i Škugor (28.), a između njih dvojice za goste je poentirao Biluš. Posljednja dva gola na utakmici bili su djelo Junakovića, za ublažavanje poraza Vodičana.