Svečano proglašenje najboljih sportaša grada Šibenika i ove je godine bilo prava prilika da vidimo bogatstvo lokalnog sporta, ali i njegovu budućnost. Naime, osim onih ‘glavnih’ nagrada i ove su godine po tradiciji dodijeljena priznanja perspektivnim sportašima i sportašicama, dakle onima koji dolaze.
Njih ukupno 68 iz gotovo svih klubova prodefiliralo je pozornicom šibenskog kazališta i pokazali nam da ne trebamo brinuti za budućnost.
Ti dječaci i djevojčice tijekom godine naporno su trenirali i ostvarivali rezultate na koje smo bili ponosni. Neka smo tako nastave.
Evo tko je sve dobio priznanje:
VESLAČKI KLUB KRKA
MATEJ KRNIĆ
SARA SLUGAN
MARTA BUDIMIR
OKK DRAŽEN PETROVIĆ
MARTIN KLARIN
ŠIMUN DRAGUTIN
FILIP BEGIĆ
ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK
LUCIJA MILKOVIĆ
FRANKA ČUKLIN
EMA BRANISAVLJEVIĆ
KK AKADEMIJA ANĐA JELAVIĆ
LEONA DOBRA
EVA KUVAČ
ELLA LEPEJ
HNK ŠIBENIK S.D.D.
DIEGO SEKULIĆ
KRISTIAN ILIĆ
BRUNO PAIĆ
MALONOGOMETNI KLUB CRNICA
NIKO MATIĆ
FILIP VUKŠIĆ
MARIN MUSELINOVIĆ
NOGOMETNI KLUB MIHOVIL
DUJE BALJKAS
ANTE VUKIČEVIĆ
MARKO ERCEGOVIĆ GRACIN
PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK
LANA DUBRAVICA
ANDRIJA TRUTIN
LUKA POPOVIĆ
PLIVAČKI KLUB MORE
NOA VLAHOV
NOA ŽUPANAC
RUKOMETNI KLUB ADRIATIC
FRANE SLADIĆ
IVAN SKELIN
MATE LUGOVIĆ
RUKOMETNI KLUB ŠIBENIK 2015
GRGUR ZLATOPER
ANTE POPARIĆ-GRGAS
ROKO PETROVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK
LUCA ANTUNAC
ZARA PERIŠA
JURAJ ŠKENBER
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
LUKA DURBIĆ
ANTEA MILETA
KLARA LAKOŠ
GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK – DALMACIJA
SARA GOJČETA MIŠKIĆ
EVA MARIA KALPIĆ
SARA ROŠIĆ
GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET
KATJA PAVASOVIĆ
ROKO ZORIĆ
JOSIPA ZORIĆ
HRVAČKI KLUB ŠIBENIK
TENA PETR
MARKO KLARIĆ
MATE VUDRAG
VATERPOLSKI KLUB SOLARIS
ROKO BABARA
NIKO RADOVČIĆ
IVANO PEŠIĆ
BICIKLISTIČKI KLUB FORTICA
DANIEL BUDIMIR
ŽENSKI VATERPOLSKI KLUB VIKTORIA
MARCELA LOVRIĆ-CAPARIN
NORA PRELEVIĆ
IVA PLENČA
JUDO KLUB ŠIBENIK
FILIP KNEZ
ANDRIJA VLAHOV
MATEJ ILJADICA
TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC
AUGUST LAMBAŠA
KARLA DRAŠKOVIĆ
XING YU CHEN
STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK
ŽMARA VITO
BARIŠIĆ RINA
KLARIĆ ŠIME
STOLNOTENISKI KLUB ZATON
LORA ANTIĆ
KARMEN GAMBIROŽA
ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK
EMA ERCEG
NIKA DRMAĆ
CVITA BUJAS