FOTO Narančasti ‘preokrenuli’ Varaždin i ‘starca sa Šubićevca’ darivali pobjedom za 85. rođendan

•

Nogometaši Šibenika na najbolji su mogući način zaključili jesenski dio 2.HNL. U posljednjem kolu prije odlaska na tromjesečnu stanku na domaćem su terenu sa 2:1 nadigrali Varaždin, koji je na Šubićevac stigao sa tri uzastopne pobjede. Narančastima je, pak, ovo bila šesta utakmica bez poraza, te prva pobjeda nakon dva remija. A stigla je u pravi trenu, kao dar za 85. rođendan ‘starca sa Šubićevca’.

nk sibenik brekalo

A da je bilo lako, nije. Gosti su, naime, nakon prvog poluvremena, golom Droždeka, vodili 1:0. Ipak, u nastavku igrači trenera Borimira Perkovića preokreću rezultat, i to zahvajujući dvama pogocima Luke Celića.

nk sibenik

Šibenik je tako ovim trijumfom jesenski dio prvenstva završio sa 26 osvojenih bodova, što je bod manje od učinka petoplasiranog na ljestvici, Varaždina.

(foto: Milan Balaban)