Nova velika medalja za Divovce

FOTO Josip Teskera autoritativno do naslova U21 europskog klupskog prvaka

Nakon što je Kristina Jakovljević osvojila srebro, njezin kolega iz Taekwondo kluba DIV Knin Josip Teskera otišao je korak dalje na Europskom klupskom prvenstvu u Zagrebu. Teskera se, naime, okitio naslovom U21 europskog klupskog prvaka, i to na dominantan način, ukupnim skorom 87:17. U prvom kolu svladao je predstavnika Srbije prekidom (30:2), u drugom je prekidom (35:1) riješio i Čeha, u polufinalu je sa 14:12 svladao predstavnika Nigera i jednog od favorita kategorije, da bi u finalu rutinski, sa 8:2 pobijedio sunarodnjaka. Time je klub iz Knina na najbolji način zaključio nastup na ovom vrlo jakom natjecanju.