Deset golova u dvije utakmice

FOTO Dinara i Mladost slavili u trećem kolu ŽNL, Ivan Stanić novi igrač DOŠK-a

Odigrane su dvije utakmice trećeg kola Županijske nogometne lige, u kojima su domaćini bili uspješniji. Nakon što su im prve dvije utakmice odgođene, Dinara je napokon odradila prvi dvoboj i uzela tri boda. Kninjani su sa 3:2 svladali Rdar iz Siverića (Franjić 37′, Šućur 43′, 74′ / Lovrić 9′, Bukarica 66′).

Istim rezultatom okončan je i dvoboj Mladosti i Zagore II u Tribunju. Poveli su gosti preko Šerića, da bi Zadravec i Kujundžić preokrenuli. U 78. minuti Bulat je izjrdnačio, da bi Popov u 85. minuti zabio za pobjedu Mladosti. Treći dvoboj trećeg kola, onaj između DOŠK-a i Janjeva, odgođen je za 30. rujna. Dodajmo kako je novi igrač Drnišana postao Ivan Stanić, nekadašnji član Šibenika, za kojeg se Drnišani nadaju da će im biti veliko pojačanje.