FOTO Braća Ivišić i Gulin odveli juniore Šibenke do pobjede nad Zadranima

•
  •
  •
  •

Osim A momčadi uspješni su u svom ligaškom natjecanju bili i juniori Šibenke. Mladići trenera Petra Maleša na Baldekinu su sa 91:81 svladali zadarsku Sonik Puntamiku.

Šibenčani su glavninu posla odradili u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali 20 poena prednosti (52:32).  U nastavku su malo ‘prikočili’ pa su gosti došli do daha i na kraju izvukli pristojan poraz.

Domaćina su do pobjede predvodili braća Ivišić, Tomislav (26) i Zvonimir (21), te FGulin (26), a dvoznamenkast broje poena ubacio je još Antić (12).

Šibenka – Sonik Puntamika 91:81
(27:18)(25:14)(20:20)(19:29)
Šibenka: Pleadin, Šarić, Grgurica, Škugor,Gulin 26, Bobek, Lapić 2, Vrančić 4, Z. Ivišić 21, T.Ivišić 26, Antić 12, Topić