Šibenčani u regularnom dijelu imali dva gola prednosti

Crnica u produžecima ostala bez polufinala

Crnica se nije uspjela plasirati u polufinale 1. Hrvatske malonogometne lige. Među četiri najbolje ekipe u državi plasirao se dubrovački Square, koji je u zanimljivom dvoboju, nakon produžetaka, slavio na domaćem terenu sa 7:3. S tim da su Šibenčani desetak minuta prije kraja regularnog dijela imali dva gola prednosti.

Crnica je povela u sedmoj minuti preko kapetana Vukovića. Đuraš je u 14. minuti izjednačio, da bi tri minute kasnije Niko Škugor ponovno doveo goste u vodstvo. U nastavku, u 29. minuti, Crnica je povela 3:1, a strijelac je bio Šamija. Ipak, domaćin se brzo vraća. Prvo Micevski iz penala smanjuje zaostatak, da bi Cvjetković u 32. minuti vratio stvari na početak. Rezultat se do kraja regularnog dijela nije mijenjao, pa su uslijedili produžeci. Oni su pripali crveno-plavima, koji u tih dodatnih deset minuta zabijaju još četiri gola (Hrkać, Džanković, Đuraš, Đuraš) za konačnu pobjedu i prolazak u polufinale. Porazom na jugu Hrvatske za Crnicu je ova vrlo neobična sezona završena.