Veliki interes za upise u radionice MDF-a

Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Atrij šibenskog Kazališta okupirali su jutros roditelji, bake, djedovi i rođaci djece koja će na 54. MDF-u pohađati neke od 28 radionica. Podsjećamo, od danas (ponedjeljak, 2. lipnja) traju upisi u radionički program Festivala, a upisati djecu možete svakog dana od 11 do 15 sati.

Popis radionica:

 1. ZUJALICE – dječja radijska radionica; voditelji: Mladen Kušec, književnik i novinar, ZagrebMaja Gulin, odgojiteljica i novinarka

Mjesto održavanja: Radio Ritam

Trajanje: 20. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

 2. NORA – dječja novinarska radionica, voditelj Marko Podrug, novinar

Mjesto: Hrvatsko novinarsko društvo

Trajanje: 20. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 20

3. SLIKARSKA RADIONICA ZA NAJMLAĐE – voditeljice: Antonija Anić, Martina Anić i Martina Vukšić, odgajateljice

Prvi tjedan: CRTE SE CRTAJU

Trajanje: 23. do 28. lipnja / 9 h

Tema drugog tjedna: TOČKASTE PRIČE O SVJETLOSTI

Trajanje: 30. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Mjesto: Dobrić

Dob: 2+

Broj polaznika: 20 djece po tjednu

 4. RADIONICA MURALA, voditelj Patricio Aguera, lutkar, kostimograf i scenograf

Mjesto: Trg Pavla Šubića I.

Trajanje: 25. lipnja do 4. srpnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

5. GUŽVA – lutkarsko scenska radionica, voditeljica Margareta Peršić, lutkarica i ilustratorica

Mjesto: Studio galerije svetog Krševana / Galerija Matija

Trajanje: 23. lipnja do 4. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

6. MOJ MALI MEDITERANSKI VRT– cvjetna radionica; voditeljica Lidija Komes, novinarka

Mjesto: Srednjovjekovni samostanski mediteranski vrt sv. Lovre

Trajanje: 23. do 27. lipnja / 9 h

Dob: 7+

Broj polaznika: 20

7. SLAMA – radionica slame, voditelj Nikola Faller, akademski kipar

Mjesto: Obala palih omladinaca

Trajanje: 23. do 27. lipnja / 9 h

Dob: 8+

Broj polaznika: 20

8. BING, BANG, BONG –glazbena radionica, voditelj Peter Kus, skladatelj i redatelj

Mjesto: Muzej grada Šibenika

Trajanje: 23. do 27. lipnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

9. CIRKULIRANJE – tečaj cirkuskih vještina, voditelji Matija i Tatjana Vuletić,multimedijalni umjetnici

RADIONICA ŽONGLIRANJA

Mjesto: Iznad Trga palih šibenskih boraca / ispred Turističke zajednica Grada Šibenika

Datum: 23. do 27. lipnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 10

RADIONICA HULA HOPA

Mjesto: Iznad Trga palih šibenskih boraca / ispred Turističke zajednice Grada Šibenika

Datum: 23. do 27. lipnja / 10 h

Dob: 6+

Broj polaznika: 10

10. VAŽNO JE SUDJELOVATI– integracijska sportska radionica, voditelj Nikica Blažević i Igor Stegić, prof. tjelesne kulture

Mjesto: Gradska plaža Banj

Trajanje: 23. do 28. lipnja / 9 h

Dob: 7+

Broj polaznika: 10

11. PAPIR NIJE SMEĆE – reciklažna radionica, voditelji: Lucija Škugor, mag. edukacijske rehabilitacije, Anamarija Zjačić, dipl. ing. agronomije i Marijana Matuša, dipl. ing. tekstilne tehnologije

Mjesto: Trg Ivana Pavla II

Trajanje: 23. do 28. lipnja / 9 h

Dob: 7+

Broj polaznika: 10

12. ZAPLEŠIMO MALENI – ritmičko-plesna radionica,voditelji: Ivana Miškić, prof. defektologije, Marijana Rupić, prof. rehabilitator i Nataša Tucak, prof. rehabilitator

Mjesto: Tvrđava sv. Mihovila

Trajanje: 23. do 28. lipnja / 9 h

Dob: 7+

Broj polaznika: 10

 13. ORIGAMI,voditelj Luka Barižoni, učenik

Mjesto: Ulica Božidara Petranovića

Trajanje: 26. do 28. lipnja / 9h

Dob: 7+

Broj polaznika: 10

14. KAPE, KLOBUCI I ŠEŠIRI– likovna radionica, voditeljica Stela Čuturić, akademska slikarica – grafičarka

Mjesto: Tvrđava sv. Mihovila

Trajanje: 30. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

 15. KAPE, KLOBUCI I ŠEŠIRI – dramska radionica, voditeljica Nataša Jurić, prof. hrvatskog jezika i književnosti

Mjesto: Tvrđava sv. Mihovila

Trajanje: 30. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 20

16. GLAZBENA RADIONICA, voditeljice: Meri Jaman i Anita Valo, glazbenice

Mjesto: Uskočka ulica

Trajanje: 30. lipnja do 4. srpnja / 9 h

Dob: 5+

Broj polaznika: 20

17. RADIONICA ŠTULANJA,voditelji Karla Matić i Tomislav Ručević, multimedijalna umjetnica

Mjesto: Ispod kneževe palače

Trajanje: 30. lipnja do 4. srpnja / 9 h

Dob: 12+

Broj polaznika: 15

18KAKO SLOŽITI RUBIKOVU KOCKUvoditeljica Karla Matić, multimedijalna umjetnica

Mjesto: Gradska knjižnica Juraj Šižgorić

Trajanje: 30. lipnja do 4. srpnja / 11 h

Dob: 12+

Broj polaznika: 15

19. PLAKATIONICA, voditeljica: Liljana Velkovski, povjesničarka umjetnosti i etnologinja Helena Ramljak, akademska slikarica i Nikolina Očko Zanoški, akademska kiparica

Mjesto: Prolaz Bože Dulibića

Trajanje: 30. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Dob: 12+

Broj polaznika: 15

20. POP – UP, radionica papirnatih skulptura, voditeljica Vana Gaćina

Mjesto: Don Krste Stošića

Trajanje: 30. lipnja do 5. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

21. ARHITEKTONSKA RADIONICAnositelji radionice Udruga mladih šibenskih arhitekata SOBA, voditeljice Roberta Škugor i Petra Zaninović

Mjesto: 4 bunara

Trajanje: termin će biti objavljen naknadno

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

RADIONICE LITERARNOG PROGRAMA

 MAJA ZRNČIĆ – voditeljica programa Ruksak (pun) kultureMinistarstva kulture RH, suradnica literarnog programa

 1. INTERNET I NOVINARSTVO, voditeljica Nora Krstulović, novinarka

Mjesto: Hrvatsko novinarsko društvo

Trajanje: 30. lipnja do 4. srpnja / 10 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 20

2. BAJKA IZ PLIĆAKA – literarno – likovna radionicavoditeljice:Lidija Dujić, urednica, književnica i sveučilišna profesorica i Dijana Nazor, profesorica likovne kulture i restauratorica

Mjesto: Obala palih omladinaca

Trajanje: 30. lipnja do 4. spnja / 9 h

Dob: 7+

Broj polaznika: 20

RADIONICE FILMSKOG PROGRAMA

ŽELJKO ŠTURLIĆ – voditelj Centra za film i video Narodnog sveučilišta Dubrava, suradnik filmskog programa

1. RADIONICA FILMSKE GLAZBE, voditelj Bill Connor, skladatelj / Ujedinjeno Kraljevstvo

Mjesto: OŠ Fausta Vrančića

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

2. RADIONICE ANIMACIJE U RAZLIČITIM TEHNIKAMA

Voditelj 1. radionice: Vjekoslav Živković, animator

Mjesto: OŠ Fausta Vrančića

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

Voditelji 2. radionice: Sandra Malenica i Hrvoje Sekalac, animatori

Mjesto: OŠ Fausta Vrančića

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

Voditelj 3. radionice: Martina Voračkova i Karolina Pojarova, animatorice

Mjesto: OŠ Fausta Vrančića

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

3. RADIONICA IGRANOG FILMA, voditelj Jura Troje, prof.

Mjesto: OŠ Juraj Dalmatinac

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 9+

Broj polaznika: 15

 4. RADIONICA DOKUMENTARNOG FILMA, voditelj Robert Krivec

Mjesto: OŠ Juraj Dalmatinac

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

5. RADIONICA TV REPORTAŽE,voditeljica Ivana Rupić

Mjesto: OŠ Juraj Dalmatinac

Trajanje: 22. lipnja do 3. srpnja / 9 h

Dob: 10+

Broj polaznika: 15


Pratite nas i na društvenim mrežama:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.