I danas pretežno sunčano i iznadprosječno toplo. Ujutro i prijepodne te ponovno navečer i u noći magla ponegdje u unutrašnjosti, moguće mjestimice i na Jadranu.
Na šibenskom je području jutros vedro uz slab sjeveroistočni vjetar. Temperatura zraka u 6 sati iznosila je u Šibeniku 7 °C, u Vodicama 4, u Skradinu 1, u Kninu 0, a u Drnišu -1 °C.
U Dalmaciji samo ujutro ponegdje magla, a tijekom dana posvuda sunčano. Na Jadranu slab, ponegdje umjeren, sjeverozapadni vjetar. Najviša dnevna temperatura zraka i do 17 °C.
Od srijede na Jadranu oblačnije, a ponegdje može pasti i vrlo malo kiše. Nakon umjerenog juga, u četvrtak ujutro bura, zatim većinom jugozapadnjak i sjeverozapadnjak. Jutra će biti malo toplija, a dnevna temperatura u blagom padu.
Izvori: Šibenik Meteo, DHMZ, HRT